شرایط و قوانین

قوانین فروشگاه

استفاده از سامانه فروشگاه اينترنتي حراج شهر به معني توافق كامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه مي­باشد.

  قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی تغییر در قوانین در آینده  ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. 

 -كاربران هنگام سفارش مي­ بايست اطلاعات كامل و صحيح وارد نمايند. بديهي است مسئوليت مسائل و مشكلاتي كه در اثر نقص در اطلاعات وارد شده براي سفارش و تحويل پيش مي­ آيد بر عهده فروشگاه الكترونيكي حراج شهر نمي­ باشد.

 -سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت حراج شهر تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد. 

-ارتباط فروشگاه با كاربران فقط از طريق وسایل ارتباطی با مشخصاتی که در سایت آمده است صورت مي­ پذيرد و كاربران مي­ توانند هر زمان كه مايل بودند از طريق يكي از روش هاي ذكر شده در بخش "تماس با ما" اقدام به برقراري ارتباط با پشتيبانان سايت نموده و در اسرع وقت پاسخ خود را دريافت نمايند. بديهي است به نظراتي كه به هر شكل حاوي مسايل سياسي، مذهبي و يا توهين باشد پاسخي داده نخواهد شد.

 -هرگونه نقص و عيب بايد در مدت 48 ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن09171048288   و يا ايميل info@harajeshahr.com   به مركز ارتباط مشتريان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و اقدام لازم صورت پذيرد. پس از 48 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.

-در صورتي كه تامين كننده و صاحب برند به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل كالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يك موعد جديد به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه اي سفارش را فسخ نمايد. 

-روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

 - این شرکت به  اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.ومتعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از این سایت شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.